Zastępca Kierownika Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska:

  • wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacja
  • planowanie zakresu i harmonogramowanie prac remontowych
  • usuwanie bieżących awarii na linii produkcyjnej
  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych
  • podejmowanie odpowiednich kroków mających na celu utrzymanie ruchu
  • dokonywanie usprawnień i modernizacji istniejących maszyn i urządzeń
  • naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych

Wymagania:

  • wykształcenia minimum zawodowego (profil mechaniczny, elektro-mechaniczny lub pokrewny)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn -warunek konieczny
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych
  • uprawnienia SEP eksploatacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie i chęci do pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych efektów
  • możliwość dalszego rozwoju

    Aktualne oferty pracy

    Inżynier Produkcji

    Opis stanowiska: wsparcie w uruchomieniu i optymalizacji pracy nowego zakładu...

    Mistrz Produkcji

    Opis stanowiska: nadzór nad poprawnym działaniem linii produkcyjnej przeprowadzanie wdrożeń...