Zastępca Kierownika Utrzymania Ruchu – Mechanik

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad poprawnym działaniem linii produkcyjnej;
  • Realizowanie systematycznych remontów i napraw urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnej.
  • Ustalanie, egzekwowanie i realizowanie przeglądów, konserwacji i napraw,
  • Nadzorowanie podległych pracowników działu UR i ustalania priorytetów,
  • Szkolenie załogi z zakresu serwisu maszyn i urządzeń,
  • Uruchamianie nowych maszyn i urządzeń,
  • Współpraca z dostawcami w zakresie dostaw części i usług,
  • Usprawnianie obecnego parku maszynowego w celu poprawy wydajności i obniżenia awaryjności.

Wymagania:

  • wykształcenia technicznego,
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zaangażowania i dyspozycyjności,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych efektów,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • pracę w dynamicznym środowisku pracowniczym,

    Aktualne oferty pracy

    Inżynier Produkcji

    Opis stanowiska: wsparcie w uruchomieniu i optymalizacji pracy nowego zakładu...

    Mistrz Produkcji

    Opis stanowiska: nadzór nad poprawnym działaniem linii produkcyjnej przeprowadzanie wdrożeń...