Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie akcjami sprzedażowymi w sklepie internetowym
  • Tworzenie akcji promocyjnych oraz ich optymalizacja
  • Dbanie o aktualność oferty
  • Powiększanie bazy produktowej
  • Proponowanie strategii działań sprzedażowych i reklamowych
  • Bieżąca obsługa zamówień i zapytań
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii e-marketingowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu profilu firmowego w mediach społecznościowych
  • monitoring efektywności prowadzonych kampanii reklamowych, tworzenie raportów oraz rozliczanie działań
  • optymalizacja procesów sprzedaży przez internet (logistyka, obsługa klienta, sklep internetowy)
  • obsługa klienta – udzielanie odpowiedzi,  wsparcia technicznego, zwroty,
  • współpraca z innymi działami firmy – produkcja, magazyn,
  • nadzór nad wysyłką produktów do klienta,
  • przygotowanie, weryfikacja i aktualizacja treści w sklepie internetowym,
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych, oraz raportowanie wyników sprzedaży,

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze e-commerce/ umiejętność analitycznego myślenia,
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie SEO, SEM, FB, oraz znajomość narzędzi Google Analytics, Search Console itp.
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu i usprawnianiu procesów biznesowych oraz w zbieraniu i analizie wymagań IT, współpracy z programistami.

Oferujemy:

  • Nadzorowanie i budowanie od podstaw  projektu e-sklepu w firmie produkcyjnej o zasięgu międzynarodowym,
  • bardzo ciekawą pracę w nowoczesnym środowisku handlowym,
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez INCANA S.A. z siedzibą w Ścinawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest INCANA S.A. z siedzibą w Ścinawie przy ul. Witosa 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Aktualne oferty pracy

    Specjalista ds. jakości

    Opis stanowiska: prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeprowadzanych kontroli współpraca z kierownikami...

    Pakowacz

    Praca również dla kobiet! Opis stanowiska: dyspozycyjność, zaangażowanie i chęci...