Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie akcjami sprzedażowymi w sklepie internetowym
  • Tworzenie akcji promocyjnych oraz ich optymalizacja
  • Dbanie o aktualność oferty
  • Powiększanie bazy produktowej
  • Proponowanie strategii działań sprzedażowych i reklamowych
  • Bieżąca obsługa zamówień i zapytań
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii e-marketingowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu profilu firmowego w mediach społecznościowych
  • monitoring efektywności prowadzonych kampanii reklamowych, tworzenie raportów oraz rozliczanie działań
  • optymalizacja procesów sprzedaży przez internet (logistyka, obsługa klienta, sklep internetowy)
  • obsługa klienta – udzielanie odpowiedzi,  wsparcia technicznego, zwroty,
  • współpraca z innymi działami firmy – produkcja, magazyn,
  • nadzór nad wysyłką produktów do klienta,
  • przygotowanie, weryfikacja i aktualizacja treści w sklepie internetowym,
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych, oraz raportowanie wyników sprzedaży,

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze e-commerce/ umiejętność analitycznego myślenia,
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie SEO, SEM, FB, oraz znajomość narzędzi Google Analytics, Search Console itp.
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu i usprawnianiu procesów biznesowych oraz w zbieraniu i analizie wymagań IT, współpracy z programistami.

Oferujemy:

  • Nadzorowanie i budowanie od podstaw  projektu e-sklepu w firmie produkcyjnej o zasięgu międzynarodowym,
  • bardzo ciekawą pracę w nowoczesnym środowisku handlowym,
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez INCANA S.A. z siedzibą w Ścinawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest INCANA S.A. z siedzibą w Ścinawie przy ul. Witosa 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Aktualne oferty pracy

    Mistrz Produkcji

    INCANA S.A. wiodący europejski producent systemów dekoracji ściennych. W związku...

    Operator wózka widłowego

    OPIS STANOWISKA: – zapewnienie ciągłości produkcji– wykonywanie zadań powierzonych przez przełożonych–...