Specjalista ds. jakości

Opis stanowiska:

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeprowadzanych kontroli
  • współpraca z kierownikami działów produkcyjnych oraz technologiem
  • analiza i rozpatrywanie reklamacji
  • odpowiedzialność za utrzymywanie kontaktów z kontrahentami w zakresie jakości dostarczanych produktów
  • nadzór nad zgodnością wytwarzanych produktów z określoną specyfikacją techniczną
  • realizacja procedur związanych z Działem Kontroli Jakości
  • szczegółowa kontrola stanowisk pracy pod kątem poprawności technologicznej
  • kontrola stanu czystości maszyn i urządzeń
  • kontrola parametrów procesu technologicznego,
  • zgłaszanie alertów jakościowych,
  • kwalifikowanie gatunków produktowych

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • komunikatywność
  • umiejętność współpracy zespołowej
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • odpowiedzialne stanowisko pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość przyuczenia do stanowiska pracy poprzez cykl szkoleń wewnętrznych,
  • możliwość zawodowej realizacji w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Aktualne oferty pracy

    Opis stanowiska: prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeprowadzanych kontroli współpraca z kierownikami...

    Pakowacz

    Praca również dla kobiet! Opis stanowiska: dyspozycyjność, zaangażowanie i chęci...