Pracownik działu ekspozycji

INCANA S.A. z siedzibą w Ścinawie poszukuje pracownika  do pracy przy wyklejaniu ekspozytorów reklamowych. Nie wymagamy doświadczenia!

Opis stanowiska:

– wykonywanie/pakowanie/montaż ekspozycji reklamowych zgodnie ze standardami firmy
– obsługa maszyn/urządzeń (piły do cięcia betonu, szlifierki, wkrętarki)
– wykonywanie podstawowych prac porządkowych
– dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie
– gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski oraz innych krajów UE

Mile widziane:

– prawo jazdy kategorii B
-uprawnienia na wózek widłowy
-uprawnienia SEP do 1kV
-chęci do pracy w systemie jednozmianowym

Oferujemy:

pracę w rozwijającej się, stabilnej firmie
– po okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę
– atrakcyjny system wynagrodzenia
– możliwość rozwoju zawodowego
– mila atmosfera
– bony świąteczne
– zniżki dla pracowników na produkty firmowe

CV z dopiskiem “ekspozytorownia” prosimy przesyłać na adres incana@incana.pl, bądź składać osobiście w sekretariacie firmy, przy ul. Witosa 10, 59-330 Ścinawa, woj. dolnośląskie Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez INCANA S.A. z siedzibą w Ścinawie, ul. Witosa 10 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Aktualne oferty pracy

    Specjalista ds. jakości

    Opis stanowiska: prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeprowadzanych kontroli współpraca z kierownikami...

    Pakowacz

    Praca również dla kobiet! Opis stanowiska: dyspozycyjność, zaangażowanie i chęci...