Operator linii produkcyjnej

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn i urządzeń pracujących w ciągu technologicznym
  • realizacja ilościowego i jakościowego planu produkcyjnego
  • nadzorowanie procesu technologicznego zgodnie z wytycznymi zakładu
  • dbałość o stan techniczny powierzonego sprzętu oraz maszyn na wyznaczonym obszarze produkcyjnym
  • nadzorowanie poprawności przebiegu procesu produkcyjnego z uwzględnieniem zasad BHP
  • kontrola zużycia podzespołów powierzonych maszyn i urządzeń
  • samodzielne usuwanie drobnych awarii
  • współpraca z działem UR w zakresie usuwania awarii i przestojów produkcyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń, Sterowanie PLC/ pulpity sterujące
  • doświadczenie w obsłudze węzłów betoniarskich i linii produkujących prefabrykaty betonowe będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • wynagrodzenie do 5200 zł brutto (w tym system premii motywacyjnej i uznaniowej),
  • pracę w firmie posiadającej status lidera w swojej kategorii,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

    Aktualne oferty pracy

    Inżynier Produkcji

    Opis stanowiska: wsparcie w uruchomieniu i optymalizacji pracy nowego zakładu...

    Mistrz Produkcji

    Opis stanowiska: nadzór nad poprawnym działaniem linii produkcyjnej przeprowadzanie wdrożeń...