Inżynier Produkcji

Opis stanowiska:

  • wsparcie w uruchomieniu i optymalizacji pracy nowego zakładu produkcyjnego,
  • wsparcia dla Operatorów w celu skutecznego prowadzenia procesów produkcyjnych,
  • przeprowadzanie szkoleń dla pracowników w zakresie obsługi maszyn i  urządzeń, wchodzących w skład ciągu technologicznego,
  • uruchamianie nowych maszyn, urządzeń i procesów,
  • optymalizacja obecnych procesów  produkcyjnych,
  • praca w oparciu o analizę i monitorowanie wyników,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub związane z zarządzaniem produkcją,
  • praktyczna wiedza z obszaru zarządzania i inżynierii produkcji,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość Microsoft Excel,
  • doświadczenie zawodowe w branży prefabrykacji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pełną samodzielność na piastowanym stanowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • możliwość realizacji własnych projektów,
  • ciężką pracę w zdeterminowanym zespole,
  • atrakcyjne system wynagradzania  adekwatny do posiadanych kompetencji i osiąganych wyników,
  • pracę w firmie posiadającej status lidera w swojej kategorii,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Jeśli szukasz łatwej,  lekkiej i bezstresowej pracy, nie aplikuj.

    Aktualne oferty pracy

    Opis stanowiska: wsparcie w uruchomieniu i optymalizacji pracy nowego zakładu...

    Mistrz Produkcji

    Opis stanowiska: nadzór nad poprawnym działaniem linii produkcyjnej przeprowadzanie wdrożeń...