Brygadzista Magazynu

Opis stanowiska:

  • koordynowanie pracy magazynierów i ustalanie priorytetów zadań podczas nieobecności kierownika,
  • zarządzanie miejscami składowania towarów w magazynie,
  • nadzorowanie utrzymania czystości i porządku w magazynie,
  • koordynowanie bieżących czynności związanych z obsługą magazynu,
  • przestrzeganie dyscypliny pracy oraz przepisów BHP wśród podległych pracowników,
  • monitorowanie dokumentacji magazynowo – transportowej.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat.B,
  • uprawnienia na wózek widłowy z doświadczeniem,
  • doświadczenie w pracy z pakietem MS Office,
  • umiejętność zarządzania oraz kierowania zespołem pracowników,
  • wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • umowa na okres próbny, po okresie próbnym umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • pracę w godzinach 6-14,14-22
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez INCANA S.A. z siedzibą w Ścinawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest INCANA S.A. z siedzibą w Ścinawie przy ul. Witosa 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Aktualne oferty pracy

    Specjalista ds. jakości

    Opis stanowiska: prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeprowadzanych kontroli współpraca z kierownikami...

    Pakowacz

    Praca również dla kobiet! Opis stanowiska: dyspozycyjność, zaangażowanie i chęci...