Oferty pracy

TECHNOLOG

Firma INCANA poszukuje osoby na stanowisko

TECHNOLOG

Opis stanowiska:
- Kontrola surowców i parametrów prowadzonego procesu produkcji,
- Koordynacja i nadzór nad przebiegiem procesu technologicznego,
- Rozwiązywanie problemów technologicznych
- Opracowanie receptur mieszanek i nadzór nad ich wykonaniem
- Poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych,
- Rozwój i wdrażanie nowych produktów
- Prowadzenie dokumentacji Działu Technologicznego,
- Szkolenie pracowników w zakresie technologii,

Oczekujemy:
- Wykształcenia kierunkowego (wykształcenie kierunkowe zdobyte na uczelni AGH będzie dodatkowym atutem)
- Praktycznej wiedzy w zakresie materiałoznawstwa (beton i pochodne)
- Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i inicjatywy w działaniu,
- Komunikatywności,
- Wysokiej kultury osobistej,
- Umiejętność współpracy zespołowej

Oferujemy:
- Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy,
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym,
- Możliwość przyuczenia do stanowiska pracy poprzez cykl szkoleń wewnętrznych,
- Możliwość zawodowej realizacji w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Możliwość awansu w perspektywie czasu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: incana@incana.pl lub adres korespondencyjny: INCANA S.A. ul. Witosa 10, 59-330 Ścinawa, woj. dolnośląskie

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez INCANA S.A. z siedzibą w Ścinawie, ul. Witosa 10 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Firma INCANA poszukuje pracowników na stanowisko

Pracownika produkcji

OPIS STANOWISKA:
- zapewnienie ciągłości produkcji
- wykonywanie zadań  powierzonych przez przełożonych
-przestrzeganie i postępowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie oraz na stanowisku pracy procedurami
- sumienność w wykonywaniu zadań
- system pracy trzy zmianowy

WYMAGANIA:
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie

OFERUJEMY:
- pracę w rozwijającej się, stabilnej firmie
- po okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę
- atrakcyjny system wynagrodzenia
- możliwość rozwoju zawodowego
- mila atmosfera
- bony świąteczne
- zniżki dla pracowników na produkty firmowe