Red brick

Dekorowe aranżacje to rozwiązania dla bezkompromisowych entuzjastów niebanalnych przestrzeni. Tworzą nietypowe ściany lub elewacje. Tego rodzaju zdobienia łatwo jest stworzyć samodzielnie dzięki kolekcji Incana Decor.

Piękna, klasyczna, odporna na czynniki atmosferyczne – taka jest płytka Incana imitująca czerwoną cegłę. To idealny materiał dekoracyjny do wykończenia wnętrz. Ma uniwersalne walory, jest trwała i spełnia najwyższe oczekiwania estetyczne.

Kojarzy się z wiekowymi budowlami, archaicznymi wnętrzami, ale także z modnymi loftami w pofabrycznych, minimalistycznych obiektach. Trafić więc może do serca zarówno tradycjonalisty, jak i wielbiciela najnowocześniejszych sposobów realizacji marzeń o idealnym, niestandardowym wnętrzu do zamieszkania lub do pracy. Ten wielowymiarowy charakter daje czerwonej cegle przepustkę do każdego pomieszczenia, każdego kierunku obowiązującego w trendach w wystroju wnętrz i do każdej przestrzeni.

Czerwona cegła świetnie łączy się zarówno z białym tynkiem, jak i z drewnem. Doskonale na jej tle wyglądać będą wszystkie metalowe, miedziane, cynowe, żelazne, ceramiczne lub aluminiowe akcenty, jak np. lampy, żyrandole, meble, ozdoby. Ceglane zdobienie w postaci czerwonych płytek dekoracyjnych współgrać będzie w każdym stylu wnętrzarskim, dostosuje się też w zasadzie do każdej kolorystycznej palety.

Czerwona cegła pozwala zanurzyć się w historii

Projektanci marki Incana zadbali o to, by wszystkie płytki imitujące czerwoną cegłę wyglądały stylowo i perfekcyjnie. Efekt? Można dać się przekonać, że mamy do czynienia z oryginalnym materiałem budowlanym, często upiększonym znakami upływającego czasu.

Tego rodzaje propozycje są idealne dla każdego, kto w cegle widzi piękno odległej przeszłości. Niektóre z płytek to doskonałe odwzorowanie cegły z historią – jej strukturę tworzą żłobienia, drobne uszkodzenia, rysy.

Choć taka czerwona, ceglana dekoracja przenosi nas myślą do gotyckich budowli, starych zamków lub wielkich fabryk okresu boomu przemysłowego, jej obecność we wnętrzach zapewnia ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Imitujące cegłę płytki Incana w ciepłym, mocnym odcieniu czerwieni, rozgrzewają przestrzenie, w których zostały położone. Od wielkości wnętrza zależy, czy warto ceglaną płytkę położyć na całej powierzchni, jednej tylko ścianie, czy też zastosować w postaci mocnych akcentów, wykorzystując jej zdecydowany, jaskrawy charakter.

Czerwona płytka ceglana, którą zamontujesz sam

Najciekawsze w płytkach imitujących czerwoną cegłę jest to, że naprawdę dostosują się one do każdego pomieszczenia i korelować będą z każdą stylistyką. Nic więc dziwnego, że ten materiał kochają architekci, dekoratorzy i użytkownicy, bo jak ulał pasuje do każdej sytuacji, stylu, obiektu i charakteru wnętrza. To dlatego cegła nigdy nie wyszła z mody.

Incana oddaje w ręce klientów łatwe w utrzymaniu i odporne na warunki atmosferyczne czerwone płytki cegłopodobne. Pamiętaj jedynie, aby korzystając z wyraźnego oznaczenia na opakowaniu oraz na stronie internetowej www.incana.pl, wybrać je odpowiednio do przeznaczenia (do wewnątrz czy na zewnątrz), a także zaimpregnować. Twoje mieszkanie zyska ciekawe wizualnie dopełnienie, dobrą izolację, wyciszenie i powierzchnie przez długie lata świeże i łatwe do utrzymania w czystości.