Testimonials

Dekoracja ściany w salonie, którą wykonasz sam. Postaw na nowoczesne płytki dekoracyjne

Sposobów na udekorowanie ściany w salonie jest naprawdę dużo. W ostatnim czasie bardzo modne stało się stosowanie w tym pomieszczeniu ozdobnych płytek. To rozwiązanie, które skutecznie urozmaica nudne wnętrze i co ważne – odpowiedni efekt można uzyskać po samodzielnie przeprowadzonych pracach remontowych. Jakie płytki najlepiej sprawdzą się w salonie? O czym należy pamiętać, decydując się na montaż tego rodzaju okładzin?

Fugowanie płytek – jak wykonać i jak wybrać fugę?

Fugowanie (nazywane też spoinowaniem) to proces wypełniania szczelin między płytkami. Stanowi ono ostatni etap tworzenia okładziny. Wbrew pozorom, fugi pełnią nie tylko funkcję estetyczną, ale też techniczną. Odpowiednio wykonane chronią konstrukcję przed wilgocią, a także zapobiegają pękaniu kafli.

Impregnat do betonu i nie tylko. Jak wybierać i jak stosować?

Impregnacja płytek dekoracyjnych pomaga na dłużej zachować ich oryginalny wygląd, uodparnia je na działanie wilgoci i temperatury, a także pomaga w utrzymaniu produktu w czystości. Ważne jest jednak, aby wybrany impregnat przeznaczony był do konkretnego podłoża oraz aby sam nie pozostawiał widocznych śladów i był łatwy w użyciu. Wszystkie te cechy spełnia impregnat do betonu i innych powierzchni marki Incana.

Szare płytki – stylowy sposób na dekorację ściany w salonie, kuchni i łazience

Szare płytki zyskały na popularności w ostatnich latach. Kiedyś niemal nie do pomyślenia było, by kaflami w tym kolorze udekorować np. salon. Dziś to praktycznie standard. Choć szare okładziny kojarzą się głównie z nowoczesnymi wnętrzami, to bez problemu można je wykorzystać do stworzenia przestrzeni o bardzo klasycznym designie. Szarość cechuje się bowiem uniwersalnością i płytki o takiej barwie pasują doskonale do niemal wszystkich pomieszczeń oraz mieszkań.

Dekoracja ściany z telewizorem przy użyciu płytek. Szybki i elegancki efekt

Ściana z zawieszonym telewizorem jest chyba najważniejszą z punktu widzenia wystroju częścią salonu. To właśnie ona od razu rzuca się w oczy po wejściu do tego pomieszczenia. Co ważne – tzw. ścianka telewizyjna powinna być nie tylko efektowna, ale też praktyczna. W przeciwnym razie oglądanie ulubionych programów lub seriali na TV będzie męczyć domowników, zamiast ich relaksować. Niesamowity efekt można uzyskać, dekorując ścianę z telewizorem płytkami. Dostępne na rynku modele pozwalają skorzystać z takiego rozwiązania bez względu na to, w jakim stylu urządzone zostało całe mieszkanie

Płytki do przedpokoju. Sposoby na zdobienie ścian nawet w małych pomieszczeniach

Przedpokój stanowi swojego rodzaju wizytówkę domu lub mieszkania. To w tym pomieszczeniu wita się zwykle przybyłych gości. Warto więc zadbać o to, by design holu lub korytarza był zapowiedzią tego, w jaki sposób urządzone zostało całe lokum. Ciekawym sposobem na urozmaicenie tej przestrzeni może być zastosowanie różnego rodzaju płytek ściennych. Dzięki nim przedpokój nie tylko nabierze unikalnego charakteru, ale też stanie się pomieszczeniem funkcjonalnym.

Płytki do kuchni – niebanalne pomysły na ściany.

Nowoczesne aranżacje kuchenne wyróżniają się nie tylko bezpieczeństwem i wygodą użytkowania pomieszczeń, ale stawiają także na pomysłowe ich dekorowanie. A dzięki innowacyjnym metodom produkcyjnym marki Incana, ściany w kuchni ozdobić można stylowymi i oryginalnymi płytkami dekoracyjnymi imitującymi naturalny kamień albo klasyczny ceglany mur. Jakie zatem płytki do kuchni wybrać, żeby w prosty sposób oryginalnie ją ozdobić?

Płytki 3D – pomysł na oryginalne i stylowe ozdobienie ściany

Płytki 3D to w ostatnich latach jeden z największych hitów aranżacyjnych. Ich geometryczne, faliste oraz abstrakcyjne wzory są w stanie nadać wyjątkowego charakteru nawet najbardziej klasycznym wnętrzom. Trójwymiarowe kafle idealnie sprawdzają się przede wszystkim w łazienkach, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by za ich pomocą udekorować np. salon lub sypialnię. Co oprócz ciekawego designu można zyskać, decydując się na montaż płytek 3D?

SYSTEM INCANA – solidny montaż płytek i jeszcze dłuższa gwarancja

System Incana – solidny montaż płytek i jeszcze dłuższa gwarancja Aby ściana ozdobiona płytkami dekoracyjnymi na dłużej zachowała swój oryginalny wygląd, należy wybrać wysokiej jakości kafelki, ale także zamontować je we właściwy sposób i przy użyciu najwyższej jakości akcesoriów. Stosując zestaw produktów marki Incana, klient zyskuje nie tylko pewność efektu końcowego, ale także dodatkową gwarancję…