Decor

Dekorowe aranżacje to rozwiązania dla bezkompromisowych entuzjastów niebanalnych przestrzeni. Tworzą nietypowe ściany lub elewacje. Tego rodzaju zdobienia łatwo jest stworzyć samodzielnie dzięki kolekcji Incana Decor.

Pomysłem na niebanalne wystroje może być każdy z dekorów, który wykorzystać można na ścianę w pomieszczeniach lub na zewnętrzne powierzchnie budynku. Wśród modeli gipsowych bądź betonowych płytek dekoracyjnych Incana, projektowanych w zróżnicowanej stylistyce, ale z konsekwentną pomysłowością i fantazją, znajdziesz takie, których znakomicie uzupełnią i wzbogacą wystrój twojej sypialni, jadalni albo salonu.


Efekt 3D dzięki kolekcji Decor


Płytki dekoracyjne z efektem 3D na ścianę znakomicie się sprawdzą w miejscu, gdzie chcemy wyeksponować jakąś ścianę lub nawet tylko jej fragment (np. koło łóżka).

Z płytek dekoracyjnych Incana bez trudu wykreować można niepowtarzalne domowe zakątki – własną kolumnę z niebanalnym zdobieniem, barową ladę w salonie, ściankę lub wnękę wyłożoną drobnymi elementami przypominającymi doskonale powierzchnię z naturalnego kamienia.

 

Kolekcja Incana Decor to szlachetne i eleganckie aranżacje


Wśród ciekawych ofert Incana znaleźć można i takie, które tworzą na ścianie oryginalne fale zdobień. Takie powierzchnie zyskują trójwymiarowość, która sprawia, że o każdej porze dnia i nocy oraz w zależności od oświetlenia wyglądają inaczej.

Niektóre modele wzorują się na naturze lub odtwarzają ciekawe rozwiązania stosowane w rękodziele – na przykład serie zaprojektowane w nawiązaniu do splotów naturalnej wikliny. Ten niebanalny dodatek nadaje przestrzeniom nieco swojskości i ciepła.

Pamiętaj, że do wykończenia łazienki lub do wykonania zewnętrznej elewacji używać należy elementów z betonu z odpowiednim rodzajem barwienia odpornym na wilgoć i skrajne temperatury. W salonach lub w przestrzeniach użyteczności publicznej, takich jak biura, lokale gastronomiczne czy hotele – do aranżacji ścian można użyć płyt dekoracyjnych wykonanych z gipsu, które są mniej odporne, ale za to m.in. lżejsze.

Niektóre z nich prezentują niezwykle nowoczesny design, sięgają do najmodniejszych stylistyk, zabawiają obserwatora tworzącymi się pod różnym kątem widzenia przestrzennymi figurami.

 

Seria Decor sprawdzi się w wielu wnętrzach

 

Oryginalne pomysły projektantów Incana pozwalają na nowoczesne, odważne aranżacje w każdej przestrzeni wewnątrz budynków, ale także i na zewnątrz, bo dekory betonowe sprawdzają się znakomicie również w charakterze elewacji. Znoszą kaprysy pogody, są łatwe w utrzymaniu i proste w montażu.

Wielką zaletą kolekcji Incana Decor jest jej różnorodność – znajdziemy tu wiele wzorów o różnych strukturach, wielkości i kolorach, oscylujących wokół bieli i beżu, choć czasem strzałem w dziesiątkę okazują się modele w czerni. Takie gipsowe dekoracyjne płytki inspirują i dają energię.

Ale nie tylko ciekawy wymiar estetyczny jest zaletą tego produktu. Płytki Incana charakteryzują się wysoką jakością i starannym wykonaniem. Perfekcyjne powierzchnie, uzyskane przy użyciu nowoczesnej technologii i najlepszych surowców, dzięki impregnacji preparatem Incana zachowają na długo satysfakcjonujący wygląd.